Predajca v predajni Apple Premium Reseller - iStores Avion

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov firmy Apple a doplnkov a príslušenstva
- komunikácia so zákazníkom, technické a odborné poradenstvo
- práca s hotovosťou - pokladňou

- práca s prémiovou technológiou
- dynamický kolektív
⁃ pravidelné školenia
⁃ príjemné pracovné prostredie
⁃ primerané ohodnotenie podľa stupňa splnenia úloh

V prípade záujmu zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na: mesarosova@westech.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície "iStores Avion".

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Mac OS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie OS X a iOS - podmienkou
- zaslanie fotografie - podmienkou
⁃ komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup, flexibilita
⁃ živý záujem o svet Apple
- výborný prehľad v Apple produktoch
⁃ schopnosť poskytovať aj technickú podporu (softvér aj hardvér) zakazníkom na základnej úrovni
- požadovaný termín nástupu: ihneď (veľkou výhodou)

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., distribútor výpočtovej techniky, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosiahla obrat na úrovni približne 221,7 miliónov EUR za rok 2016 a zamestnáva aktuálne 110 zamestnancov.

WESTech je jedným z najväčších distribútorov produktov v oblasti IT najprestížnejších svetových značiek ako sú APPLE, AMD, CULCHARGE, DELL, DEVIA, GIGABYTE, GRIFFIN, HITACHI, INTEL, JBL, MICROSOFT, MOSHI, SAPPHIRE, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Zastupuje 70 výrobcov informačných technológií a poskytuje širokú škálu produktov a služieb pre viac ako 2000 zákazníkov ročne. Od roku 2010 firma WESTech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne dvanásť - osem na Slovensku a päť v Čechách. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Mesárošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3227379   Dátum zverejnenia: 12.1.2018