1 000 - 2 000 EUR

Obchodník s AJ (zahraničný obchod - IT)

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019, príp. dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme. Tak staň sa preto ďalším členom nášho tímu predajcov výpočtovej techniky, mobilov a tabletov. Na tejto pozícii budeš používať cudzie jazyky v komunikácii so zahraničnými partnermi. Anglický jazyk je u nás najviac využívaný. Ak ovládaš ešte ďaľší európsky jazyk, pri práci ho určite využiješ. Denne budeš v kontakte s Tvojimi obchodnými partnermi prostredníctvom Skypu, Viberu, WhatsAppu, E-mailu, príp. telefónu. Budeš riešiť dopyty klientov, robiť obchodné ponuky a vyjednávať ceny tovarov. V spolupráci s našim logistickým oddelením zabezpečíš klientovi prepravu tovaru. Ak zamakáš viacej, viacej aj dostaneš! Je to aj v Tvojich rukách. Zaškolíme Ťa, aby si čo najskôr mohol rozbehnúť Tvoju kariéru v oblasti medzinárodného obchodu. Tvoj senior kolega sa postará o tvoj rozvoj. Ak máš dobrú náladu a zmysel pre humor, nezabudni si ich zobrať na pracovný pohovor. Nič to predsa nestojí..)))

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

U nás si obchodník, ktorý sa snaží, dokáže zarobiť okrem fixnej časti výplaty (1000 euro), ideálne aspoň ešte raz toľko vo variabilnej časti! Prídi nám dokázať na pohovor, čo máš v sebe, a že Ťa ako správneho obchodníka motivuje robiť viac a teda aj zarobiť si viac! :-)

K motivačnej výplate ponúkame aj MacBook a iPhone. Budeme Ti prispievať každý mesiac na regeneráciu pracovných síl. Pracovať budeš v stabilnej firme a párkrát ročne sa stretneš na zahraničných eventoch so svojimi obchodnými partnermi. Nastúpiť môžeš ihneď ak si ready! A nezabudni sa na pohovore spýtať, aký ďalší balík benefitov ponúkame.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašli prosím Tvoj životopis.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Na tejto pozícii využiješ svoje efektívne komunikačné zručnosti, obchodnícky drive, rozvahu, zodpovednosť, ochotu učiť sa nové veci, systematickosť a pracovitosť.
Plynulá aktívna znalosť angličtiny je podmienkou. Druhý cudzí jazyk je výhodou.

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

Sme jeden z najväčších distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Vznikli sme v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. V produktovom portfóliu máme monitory, notebooky a tablety, smartphony, systémové riešenia a software. Distribujeme značky APPLE, Intel, AMD, GIGABYTE, Microsoft, Xiaomi, Huawei, Kingston, JBL, Eset, Epson, GoPro, ASUS, Lenovo, Razer a ďalšie.
V roku 2018 sme dosiahli obrat na úrovni približne 218 miliónov EUR.
Aktuálne zamestnávame približne 110 zamestnancov.

ELKO GROUP
ELKO GROUP je jedna z vedúcich spoločnosti v oblasti distribúcie hardvéru v Strednej, Východnej Európe a Baltických štátoch, Vznikla v roku 1993. Svoje zastúpenie má vo viac ako 10 krajinách. V portfóliu má viac ako 29 000 produktov a obslúži viac ako 7 700 zákazníkov ročne. V roku 2017 spoločnosť ELKO GROUP dosiahla obrat približne 1 587 miliónov USD.

iStores
Spoločnosť WESTech, s. r. o. Je majiteľom významnej siete predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku aktuálne vlastníme 8 predajní a v Čechách 5 predajní. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.
Na predajniach ročne obslúžime viac ako 2 milióny zákazníkov.
Je partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Mesárošová
Tel.: +421902918045
E-mail: poslať životopis
ID: 3063266   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   U nás si obchodník, ktorý sa snaží, dokáže zarobiť okrem fixnej časti výplaty (1000 euro), ideálne aspoň ešte raz toľko vo variabilnej časti! Prídi nám dokázať na pohovor, čo máš v sebe, a že Ťa ako správneho obchodníka motivuje robiť viac a teda aj zarobiť si viac! :-)