IT Administrátor / IT Support

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 700 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky 1.100 EUR a variabilu až do výšky 600 EUR (v závislosti od výkonu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora interných zamestnancov spoločnosti
- administrácia a support IT infraštruktúry
- správa lokálnych serverov a pracovných staníc (OS Microsoft, MAC OS)
- správa interných užívateľov, oprávnení, prístupov
- administrácia telekomunikačných zariadení
- diagnostika a riešenie technických problémov komponentov IS
- riešenie požiadaviek na prevádzku e-shopu
- komunikácia s IT oddelením materskej spoločnosti
- reporting ( MS Excel )

Ponúkame:
- prácu v stabilnej nadnárodnej obchodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT
- platové ohodnotenie v závislosti od výkonu
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
- zamestnanecké nákupy za zvýhodnené ceny
- výuka angličtiny priamo na pracovisku
- finančné príspevky a odmeny: mesačný príspevok na regeneráciu, vernostný príspevok, príspevky pri životných udalostiach, finančná odmena pri sprostredkovaní zamestnanca)
- karta MultiSport
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok na pitný režim
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Mac OS - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Správa IT Infraštruktúry

- prax v obore min. 3 roky
- servisná orientácia, profesionalita, spoľahlivosť

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

Sme jeden z najväčších distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Vznikli sme v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. V produktovom portfóliu máme monitory, notebooky a tablety, smartphony, systémové riešenia a software. Medzi naše značky patria hlavne APPLE, AMD, ASUS, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, HUAWEI, INTEL, MICROSOFT, XIAOMI, KINGSTON, LENOVO, SAMSUNG, SAPPHIRE, SEAGATE, WESTERN DIGITAL, ZYXEL, 2N a iné.
V roku 2019 sme dosiahli obrat na úrovni približne 234 miliónov EUR.
Aktuálne zamestnávame 130 zamestnancov.

ELKO GROUP
ELKO GROUP je jedna z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardvéru v Strednej, Východnej Európe a Baltických štátoch, vznikla v roku 1993. Svoje zastúpenie má vo viac ako 10 krajinách. V portfóliu má viac ako 40 000 produktov a obslúži okolo 10 000 zákazníkov ročne.
V roku 2019 spoločnosť ELKO GROUP dosiahla obrat približne 1 682 miliónov EUR.

iStores
Spoločnosť WESTech, s. r. o. je majiteľom významnej siete predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku aktuálne vlastníme 8 a v Čechách 7 predajní. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.
V predajniach ročne obslúžime viac ako 2 milióny zákazníkov.
Je partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Uhnák
E-mail: poslať životopis
ID: 3037250  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac