2 300 EUR

Vodič MKD / SK-GB-SK / 2300eur v čistom

West logistics s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
2 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru zo SK do Veľkej Británie. Vodič vždy začína a končí v Galante. Jedno kolečko trvá v priemere 7-8 dní.
Vodič na 45 hod. pauzu je doma príp. aj dlhšie.
Uprednostňujeme uchádzača s praxou s vedením nákladného vozidla v Anglicku.
Všetky poplatky ako mýto či vlak máme na faktúru. Auto máte pridelené tj. autá sa nestriedajú medzi vodičmi. Jazda podla AETR.
Garantujeme Vám výplatu vždy na čas.
PLAT: fix. 2300€

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

580

• moderný vozový park (Volvo, MAN, Scania)
• firemné oblečenie
• firemný telefón
• nástup ihneď
• získate stabilný príjem
• poskytujeme dlhodobú spoluprácu
• práca v stabilnej, rozširujúcej sa spoločnosti

Ak Vás oslovila pracovná ponuka, prosím zavolajte kontaktnej osobe a dohodnite si termín pohovoru resp. radi Vám odpovieme na Vaše ďalšie otázky:

Matej Budinský 0948 588 919
popr. pošlite Váš životopis na náš mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

5

• prax s vedením vozidla
• platné psychotesty, tachografová karta, kvalifikačná karta vodiča, vodičský preukaz typu E
• časová flexibilita
• schopnosť predchádzať problémom, schopnosť na ich vyriešenie
• dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť pri vykonávaní prace
• záujem o dlhodobú spoluprácu

Sme rodinná, dopravná firma zaoberajúca sa prepravami tovaru do Anglicka, na trhu už 5 rokov. Poskytujeme prepravy tovaru plachtovými, megovými návesmi a ťahačmi. Naše vozidlá sú v emisnej triede EURO VI, keďže prihliadame aj na životné prostredie. Priemerný vek našich vozidiel je 1- 1,5 roka. Vozový park je vždy v 100% stave, technicky, zároveň aj vizuálne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šafárikova 1525/45
92401 Galanta

Kontakt

ID: 3644968   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580