Obchodný zástupca

West Line Company s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat (brutto) 1000 euro / mesačne + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových lodi na pozíciu obchodného zástupcu (brigáda alebo stála)nasej spoločnosti v Bratislava (brigáda alebo stála).

Naplň prace:
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi.
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- práca s databázou klientov, ich oslovovanie, ponuka tovaru.
- návštevy zákazníkov a obchodov
- riešenie požiadaviek zákazníkov

Plat fix + odmeny z predaja + osobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti so životopisom posielať na mail [email protected]

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom: Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti, dobrá sebadisciplína a flexibilita – pracovný čas, dobré prezentačné schopnosti, dlhodobé skúsenosti s riadením vozidla

Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na veľkoobchodný predaj tovaru. www.westlinecompany.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3341878  Dátum zverejnenia: 7.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat (brutto) 1000 euro / mesačne + odmeny