Logo West club s r.o.

Zodpovedná vedúca recepcie Hotel West

West club s r.o.

Miesto práce
Hotel West, Kamzíkov vrch, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacHore uvedná mzda je nástupná, po 3 mesiacoch( v prípade spokojnosti) sa mzda navyšuje o 100 € . Po 1 roku opäť v prípade spokojnosti o 100€. Ďalšie benefity: Príspevok na benzín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybavovanie a starostlivosť o klientov hotela. Príjem rezervácii /telefonicky, mailom, cez online portále/, spracovanie rezervácie do rezervačného systému Hores, komunikácia s klientom o jeho požiadavkách / schopnosť komunikovať v AJ/, nahodiť údaje o klientoch, vyúčtovať klientov, príjem platieb v hotovosti a kartami, administratíva okolo recepcie, predpríprava podkladov k faktúram.  8 x do mesiaca byť na nočnej HOT LINE linke- to znamená, že je na Vás na noc presmerovaný telefón od 21:00-7:00. Viac info nižšie.

Pracovný čas: Je potrebné odpracovať  minimálne 144 hodín mesačne.+8 x do mesiaca byť na nočnej HOT LINE  linke - to znamená, bude na Vás presmerovaný telefón od 21:00-07:00 ( ide o kvázi formu homeoffice na noc, ale vy ste doma a máte len zapnutý svoj mobil, a ak by náhodou niekto volal, tak by ste to vybavili.  V noci býva minimum telefonátov- je to hlavne pre ubytovaných hostí ak by náhodou mali nejaké komplikácie, otázky.

V ponuke sú dve varianty pracovných smien:
1.varianta: 12 hodinové smeny: 09:00 do 21:00 -  Za mesiac by ste mali odpracovať 12 x 12 hodinovú smenu
2.varianta:  8 hodinové smeny - 5 dní do týždňa   niektoré dni pracujete  07-15.00 , niektoré zas pracujete 13-21.00.  Prípadne to vieme nakombinovať aj s nejakými 12hodinovkami. Je to o dohode.  Ak robíte cez víkend - tak  cez týždeň budete mať 2 dni volno.

Hotel sa nachádza v krásnom lesnom prostredí, je tu kľud, úplne mimo ruchu mesta. Priatelská atmosféra na pracovisku. Obed priamo u nás za 1,80€. Možnosť prespávania v hoteli medzi smenami alebo ubytovanie na dlhšiu dobu. Nárast mzdy po 3 mesiach a opätovný nárast po 1 roku. Možnosť si ísť zabehať, zacvičiť, ísť sa prejsť do lesoparku.

Na pracovisku môžete mať aj psíka. Len teda musí mať základnú výchovu :)

Pracujte v milom rodinnom hoteli v krásnom zelenom prostredí s výhľadom na les :) Prespávanie medzi smenami je možné.
Máte radi prácu s ľuďmi, ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Chcete získať nové skúsenosti ?
JOIN OUR TEAM !
Prosíme riadne si prečítajte všetky podmienky, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky kritériá.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhlad, hlas a vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, ústretovosť, schopnosť riešiť problém na mieste a  s chladnou hlavou, systematickosť a zodpovednosť. Je potrebné aby ste boli aktívny vodič, nakoľko na pracovisko je potrebné dochádzať autom- nejazdí sem MHD a potrebujeme aby boľ človek samostatný v dochádzaní do zamestnania. Prispievame na benzín.

Hotel West pôsobí na trhu už 30 rokov , poskytujeme ubytovanie, stravovacie služby a prenájom konferenčných priestorov. Hotel disponuje 39 hotelovými izbami a jednou konferenčnou miestnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kvasničková
E-mail: poslať životopis
ID: 4808957  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac