Vedúci údržby

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 440 EUR/mesiac+ odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preventívne prehliadky strojov a zaistenie ich stálej prevádzkyschopnosti
  • odstraňovanie porúch strojov a zariadení
  • spolupráca pri prestavbách strojov a zariadení a ich výrobe
  • údržba ostatných elektrických zariadení a rozvodov v objekte firmy
  • vedenie predpísaných záznamov o prehliadkach, opravách a údržbe strojov, zariadení
  • obsluha pojazdných zdvíhacích plošín
  • práca v trojzmennej prevádzke (pondelok – piatok)

  • perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • ​priemerná hrubá mesačná mzda od 1440,- € do 1750,- € vrátane osobného príplatku a príplatkov za 2. a 3. pracovnú zmenu​
  • 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku
  • kvartálna odmena za nulovú neprítomnosť v sume 115 €
  • odmena za kvalitu, vernostná odmena a pri životných jubileách
  • príspevok na dopravu zo sociálneho fondu raz ročne
  • pravidelná valorizácia raz ročne
  • stravovanie vo firemnej reštaurácii za 1,20 €

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť so závodom v okrese Banská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore Mechanik – elektrotechnik alebo Mechatronik
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti načinnosť na elektrických zariadeniach do 1000 V vrátane bleskozvodov triedy A, samostatný elektrotechnik § 22
  • prax na podobnej pozícii výhodou
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Wesconi – VÁŠ PARTNER PRE RIADENIE VÝROBNÉHO ZÁVODU.

Sme medzinárodná poradenská spoločnosť s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Pomáhame priemyselným spoločnostiam riadiť a optimalizovať ich výrobné závody. Poskytujeme služby management consultingu, executive search, interim managementu a priemyselné služby so zameraním na efektívnu a udržateľnú výrobu.

V spolupráci s viac ako 1000 vysokokvalifikovanými odborníkmi z 18 krajín pomáhame našim klientom pri realizácii projektov ako:

✓ Greenfield & Brownfield
✓ Zlepšovanie výkonu výroby
✓ Automatizácia a digitalizácia
✓ Zmeny a transformácia
✓ Turnaround, reštrukturalizácia a krízový manažment

Cieľom tímu Wesconi a našich expertov je operatívna realizácia projektov od počiatočnej plánovacej fázy až po efektívny a úspešný výrobný závod.

www.wesconi.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4814924  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 440 EUR/mesiac