Zvárač - špecialista

Wertheim, s.r.o.

Kračanská cesta 49, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zvárač - špecialista koordinuje proces zvárania,
vyhodnocuje kvalitu výrobkov a iných výstupov zvárania,
spracováva stanoviská k zisteným nedostatkom ako i k priebehu jednotlivých zváracích procesov vo výrobe,
koordinuje a mentoruje zváračov záujme kvality produkcie

- stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- dlhodobá perspektíva zamestnania
- nadčasové príplatky
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- držitel platného zváračského preukazu
- zvárač so skúsenosťami v strojárskej výrobe
- výborná znalosť a orientovanie sa v technickej dokumentácii
- výhodou sú skúsenosti z oblasti monitorovania kontroly kvality produktov ( oblasť zváranie)
- pracovitosť a spoľahlivosť,
- schopnosť viesť tím zváračov

Spoločnosť Wertheim, s.r.o. je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne (máme cca 800 zamestnancov ).
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.

- Špecialista v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheim, s.r.o. pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3263178  Dátum zverejnenia: 7.12.2017