Elektrikár

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,49 EUR/hod.motivačný bonus 0-10% z hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • elektro-údržbárske práce na základe plánov údržby
  • pravidelná údržba a kontrola zariadení
  • oprava, modifikácia strojov a zariadení
  • vyhotovenie záznamov o príslušných kontrolách a odborných prehliadkach
  • výmena náhradných dielov
  • odstraňovanie poruchových stavov a havarijných stavov na technických zariadeniach budov
  • pracovná pohotovosť počas víkendov

  • zapracovanie na pracovisku (práca je vhodná aj pre absolventa)
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • dochádzkový bonus
  • bonusový systém
  • 13. plat (po dvoch rokoch zamestnania)
  • stravné lístky (alebo závodná jedáleň)
  • príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., §21 a §22.

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov a kovových konštrukcií strojov a zariadení, špecialista v oblasti zvárania.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kračanská cesta 49
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viktória Széll
E-mail: poslať životopis
ID: 3889652  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,49 EUR/hod.