Prípravár - kalkulant

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta 49, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac- 13. plat po dvoch rokoch - sociálny program - stravovanie v závodnej jedálni alebo gastrokarta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zostavovanie nákladových a iných kalkulácií
  • spracovávanie návrhov cien a cenových návrhov na výrobky
  • preverovanie vstupných údajov pre nákladové rozpočty
  • zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovovanie kalkulácií
  • sledovanie cenových pohybov vstupov pre účely tvorby kalkulácií
  • kontrola nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
  • nutnosťou sú skúsenosti prípravára/kalkulanta so strojárskou výrobou

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • dlhodobá perspektíva zamestnania
  • 13. plat po dvoch rokoch
  • sociálny program
  • stravovanie v závodnej jedálni alebo gastrokarta

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie plánovaných výsledkov
  • dobré organizačné schopnosti
  • analytické myslenie
  • pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov a kovových konštrukcií strojov a zariadení, špecialista v oblasti zvárania.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kračanská cesta 49
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Sopúchová
Tel.: +421911954689
E-mail: poslať životopis
ID: 3832253  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac