Nákupca

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta 49, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup hutných polotovarov a látok pre bežnú výrobu
- nákup hotových výrobkov pre bežnú výrobu
- ponukové konania pri nábehu nových výrob z hľadiska polotovarov a dielcov
- nákup náradia a meradiel
- monitorovanie skladových zásob a metodické riadenie hlavného skladníka
- kalkulácie materiálové, analýza stavu a anticipácia vývoja
- spolupráca pri vyhľadávaní a zabezpečovaní výrobných kooperácií
- spolupráca pri vyhľadávaní a nákup vybraných technologických zariadení
- objednávka opráv a náhradných dielov
- vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13-ty plat po dvoch rokoch vo firme
- e-stravné lístky alebo stravovanie v závodnej jedálni
- príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s nákupom komponentov pre strojársku výrobu
- práca vo výrobnej spoločnosti výhodou
- znalosť procesu nákupu
- komunikatívnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov a kovových konštrukcií strojov a zariadení, špecialista v oblasti zvárania.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kračanská cesta 49
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Sopúchová
Tel.: +421911954689
E-mail: poslať životopis
ID: 3810248  Dátum zverejnenia: 23.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac