Zubný asistent / asistentka, zdravotná sestra

WERNERdent, s.r.o.

Miesto práce
Starohájska, Trnava
Termín nástupu
ASAP- 04/2023-05/2023
1 150 EUR/mesiacBližšie informácie o raste mzdy a benefitoch poskytneme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama asistencia lekárovi, príprava a sterilizácia nástrojov, starostlivosť o chod ambulancie, objednávanie a evidencia pacientov.

Do našej zubnej ambulancie hľadáme mladého, proaktívneho, pracovitého, časovo flexibilného človeka ktorý má chuť učiť sa nové veci. Prax v odbore nie je nutná.
Bližšie informácie ohľadom platových podmienok poskytneme pri osobnom pohovore.
Životopis prosím zasielajte na emailovú adresu, v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prax v obore nie je podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ambulancia zubného lekárstva Mikrodent Trnava
ID: 3707443  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac