Logo WERCHEM, spol. s r.o.

Hľadáme odborného predajcu pre spoločnosť WERCHEM - pridajte sa k nášmu tímu!

WERCHEM, spol. s r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom
1 000 EUR/mesiac1 000 EUR/mesiac + mimoriadne odmeny v rámci plnenia plánov, odmeny z predaja, dochádzkový bonus (50,-Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

- Starostlivosť o predajňu a zabezpečenie jej plynulého chodu,

- Komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie kvalifikovaného poradenstva,

- Vydávanie tovaru zákazníkom a práca s registračnou pokladňou,

- Fyzické preberanie, príjem a výdaj tovaru zo skladu a vedenie skladovej evidencie,

- Spolupráca a podpora ostatných oddelení firmy.

- Príprava a údržba predajnej plochy,

- Zabezpečenie dostatočného množstva tovaru na predajni,

- Nadväzovanie nových obchodných kontaktov,

- Riešenie reklamácií.

Pracovná doba:

- Pracovný čas je od pondelka do piatku,

- Dĺžka pracovnej doby je 8 hodín denne.

Pridajte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou úspešnej spoločnosti WERCHEM!

- Radi by sme ťa privítali v našom tíme predajcov! Ponúkame ti finančný príspevok na stravovanie, aby si si mohol vychutnať chutné jedlo aj počas pracovných dní.

- V našej spoločnosti si vážime tvoj čas a prácu. Preto ti radi preplatíme nadčasy.

- Ak si dobrý v predaji a dokážeš nám pomôcť dosiahnuť naše plány, odmeníme ťa za to. Okrem bežných odmien z predaja ťa môžu čakať aj mimoriadne odmeny.

- V rámci plnenia plánov spoločnosti ti môžeme ponúknuť aj ďalšie mimoriadne odmeny. Stačí, ak sa sústredíš na svoju prácu a pomôžeš nám dosiahnuť naše ciele.

- Radi by sme ocenili tvoju spoľahlivosť a dochádzku. Preto ti ponúkame dochádzkový bonus vo výške 50€.

- Okrem finančných výhod sa u nás môžeš tešiť aj na firemné akcie, mikulášske balíčky a vianočný večierok. Veríme, že sa u nás budeš cítiť ako doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s pokladňou

- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti

- Orientácia na zákazníka a slušné správanie

- Zodpovednosť voči prideleným úlohám

- Schopnosť pracovať v tíme

- Znalosť práce s PC

- Vítaná prax na obdobnej pozícii

- Znalosť sortimentu

- Príjemné a pozitívne vystupovanie

- Flexibilita a prispôsobivosť

- Vysoká úroveň organizácie práce

Pridaj sa k nášmu tímu!

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a zahraničnom trhu od roku 1997.
Hlavným odvetvím predaja je spojovací materiál. Ďalej je to priemyselná chémia, brusivo, náradie a špeciálne diely na základe výkresovej dokumentácie zákazníka.
Predaj hlavne koncovým zákazníkom ale i distribútorom.
Viac informácií na www.werchem.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Novotná
Tel.: +421908244011
E-mail: poslať životopis
ID: 4756641  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac