Можливість для людей з України

Operátor výroby kartonážnych výsekových strojov (Pezinok)

WEOPACK s.r.o.

Miesto práce
Drevárska, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 450 EUR/mesiacfixný základ 1000 EUR + výkonnostné odmeny + bonus za vzornú dochádzku + odmeny za bezchybnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kartonážnych, výsekových a tlačiarenskych strojov.

Prax výhodou, absolventa radi zaučíme.

Ponúkame:

  • moderné a čisté pracovné prostredie
  • dlhodobá pracovná perspektíva
  • práca v jednozmennej prevádzke pondelok-piatok 8 h denne = voľné víkendy/žiadne nočné
  • zamestnanci majú možnosť nákupu tovaru spoločnosti za  zvýhodnené zamestnanecké ceny
  • platené nadčasy
  • špeciálne odmeny za výkon​

Životopisy prosíme zasielať na email. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, kartonáž, tlačiar

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý je PRACOVITÝ a SAMOSTATNÝ.

Musí mať ZODPOVEDNÝ PRÍSTUP k zverenej práci a profiremné myslenie!

Náš nový kolega by mal mať veselú povahu, byť NEKONFLIKTNÝ, mať príjemné vystupovanie a byť NÁŠ TÍMOVÝ HRÁČ.

Ak si sa v tom našiel, OZVI SA NÁM! :)

Výroba a veľkoobchod s obalovým materiálom a sortimentom pre HORECA a gastro sektor.
ID: 4793023  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac