Skladník - Nemecko (vhodné aj pre páry)

Wenti s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v sklade s nábytkom a bytovými doplnkami v Nemecku!

Práca je vhodná pre jednotlivcov, ale aj pre páry.
Práca je celoročná!
K dispozícii viac prevádzok v Nemecku.

Náplňou práce je expedícia tovaru, uskladňovanie tovaru, príprava internetových objednávok, ale aj práca na elektrických vozíkoch.

- práca je turnusová;
- auto je výhodou;
- skúsenosť s prácou na VZV/NZV nie je podmienkou (v prípade potreby možnosť zaučenia a zabezpečenia preukazu).

Kontakt:
+421 903 431 350; [email protected]
+421 910 431 545;
+421 910 788 647.

Ponúkame:
- turnusovú prácu;
- príspevok na stravu;
- príspevok na cestu;
- príspevok za využívanie vlastného auta;
- zabezpečené ubytovanie, ktoré je ZADARMO počas celého výkonu práce;
- možnosť záloh;
- v prípade potreby zabezpečujeme aj preukaz VZV/NZV.

Vyžadujeme:
- aspoň základné znalosti niektorého z jazykov: angličtina/nemčina/ruština/poľština;
- auto/vodičský preukaz výhodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Veľkosklad s nábytkom a bytovými doplnkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu práce na Slovensku, v Českej republike, v Rakúsku a v Nemecku. Zaoberá sa sprostredkovaním práce a personálnym poradenstvom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4162740  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac