Konzultant online marketingu pre business zákazníkov call centrum Žilina

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
1 466 - 2 500 EUR/mesiacMzdové podmienky budú komunikované na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Konzultant online marketingu pre business zákazníkov call centrum Žilina:

  • Komunikácia cez telefón a aktívne oslovovanie podnikateľov
  • Konzultácie pri tvorbe a realizácii online prezentácií pre podnikateľov
  • Nadväzovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi, starostlivosť o vlastné portfólio klientov.
  • Plnenie bežnej administratívy v rámci pracovného času
  • Vzdelávanie sa v online marketingu, AI a v iných nástrojoch
  • Predaj internetových marketingových riešení, ktoré ponúka WeNet SK cez telefón, vrátane: lokálneho internetového marketingu,  tvorba webových stránok a online obchodov, umiestnenia webových stránok vo vyhľadávačoch.
  • Rozpoznanie a definovanie potrieb zákazníkov a poradenstvo pri navrhovaných riešeniach.

Pracovná doba:

  • pondelok - piatok  7:30 - 16:00

Oslovujeme mladých ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať a rásť spolu s nami. Pridaj sa k nášmu tímu a pomáhaj nám posúvať sa v pred!  Ak sa u nás rozhodneš pracovať, budeš komunikovať s podnikateľmi, viesť konzultácie o marketingu, získavať nových klientov a starať sa o existujúcich. Navyše, sa budeš vzdelávať v oblasti technologického pokroku a pomáhať pri tvorbe online prezentácií pre našich podnikateľov.

  • Získavaš cenné skúsenosti v obchode a pokrokových online technológiách.
  • Máš fixnú pracovnú dobu od pondelka do piatka, takže si môžeš plánovať svoje voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja s rodinou.
  • Máš možnosť získať atraktívne provízne odmeny bez stropu, s možnosťou získať províziu vyššiu ako 1000€.
  • Máš možnosť kariérne rásť smerom k manažérskym pozíciám.
  • Máš možnosť zúčastniť sa motivujúcich súťaží o finančné odmeny, ktoré ovplyvnia tvoj plat.
  • Máš nárok na 1 deň extra platené narodeninové voľno.
  • Staneš sa ambasádorom svojho obľúbeného produktu s možnosťou rozšíreného vzdelávania.
  • Máš možnosť získať postavenie SENIOR Konzultanta vo svojom tíme.
  • Máš k dispozícii adaptívne školenia už od prvého dňa práce na 2 mesiace.
  • Máš školenia priamo na call centre online alebo osobne.
  • Získavaš nové vedomosti o internetovom svete a novinkách v Google, sociálnych sieťach a katalógoch online sveta.
  • Máš skoršie odchody z práce v prípade plnenia individuálnych a tímových cieľov.
  • Získavaš mentoringový program priamo na pracovisku s Teamleadrom.
  • Získavaš skúsenosti z teambuildingových aktivít ako vianočné večierky, letné guláše a mikulášske večierky pre deti.
  • Pracuješ v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou.
  • Máš k dispozícii profesionálny koučing s certifikovaným koučom.
  • Získavaš zručnosti a znalosti v množstve internetových nástrojov, ktoré ti pomôžu rýchlejšie odhaliť podvodné stránky a zlepšiť tvoje zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie? Zaujíma ťa online marketing? Hľadáme práve teba! Ponúkame ti príležitosť získať cenné skúsenosti v obchode a pokrokových online technológiách. Budeš sa podieľať na klientsky orientovanej komunikácii a pracovať v tíme s ľuďmi s pozitívnym prístupom k práci aj k životu. Ak máš ochotu učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba!

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789854  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 466 EUR/mesiac