Projektový manažér

Wemark s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiaciné zložky mzdy , prípadne nástup na TPP na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-konzultačná činnosť v predrealizačnej časti
-inžinierska činnosť - zabezpečenie právoplatného stavebného povolenia
-organizačno -riadiaca činnosť – zriadenie staveniska
-prevádzka a údržba staveniska ( OBZP)
-koordinačná činnosť – postupu prác a jednotlivých subdodávateľov, vrátane vecnej
právnej kontroly
-koordinácia dodávky strojov a mechanizácie, a dodávky stavebného materiálu
-komunikácia s projektantom stavby, pri zmenách stavby
-kontrola revíznych správ
-kontrola vedenia stavebného denníka zhotoviteľom
-komunikácia so správcami inžinierskych sietí pri pripájaní do verejných sietí
-kontrolná činnosť – kontrola správnosti fakturácie voči cenovej ponuke
jednotlivých subdodávateľov
-protokolárne odovzdanie staveniska a diela
-zabezpečenie kolaudačného konania
-konzultačná činnosť (nákup a predaj nehnuteľností)
- skúsenosti s marketingom
- znalosť PC

firemné vozidlo, kancelária, ďalšie firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Wemark s.r.o. je stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optimálne stavebné, alebo technické zameranie ale nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

ideálne projektový manažér v stavebnom priemysle

- máš skúsenosti s vedením ľudí a motivovaním tímu
- máš dobré vyjednávacie schopnosti
- si samostatný človek a máš riadiace schopnosti
- si lojálny a zodpovedný človek
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu
zhodnotiť a pripraviť funkčný plán

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou rôznych stavebných projektov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Aleja Slobody 1899
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Vlžáková
Tel.: +421948191976
E-mail: poslať životopis
ID: 4004404  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac