Predajca design nábytku a prémiových kuchýň

WEMAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac+ odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho showroomu so škandinávskym dizajnovým nábytkom, kuchyňami a doplnkami hľadáme nového kolegu/kolegyňu
• venujete sa najmä poradenstvu pri predaji nábytku, kuchýň, svietidiel a doplnkov
• tvoríte a prezentujete návrhy interiérov
• pripravujete cenové ponuky a kompletne sa staráte o zákazky
• komunikujete nielen so zákazníkmi, ale aj s architektmi, investormi a dodávateľmi
• dokážete sa dohodnúť v angličtine

• ponúkame rolu, v ktorej môžete zapojiť svoju kreatívnu stránku, aj technické zručnosti a ďalej ich rozvíjať
• budete pracovať s top svetovými značkami v oblasti škandinávskeho dizajnu
• môžete s nami navštevovať výstavy nábytku v zahraničí a rozširovať si svoj obzor
• ponúkame prácu v príjemnom, profesionálnom tíme a ľudský prístup
• motivujúce ohodnotenie a bonusy za predaj

CV a motivačný list v slovenčine, angličtine prosíme poslať na [email protected]
Vybraní uchadzači budú pozvaní k výberovým pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod , interierový design (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• príjemné vystupovanie a schopnosť vyjsť zákazníkom v ústrety
• komunikačné a prezentačné schopnosti
• vzťah k škandinávskemu designu
• záujem o oblasť nábytku, interiérových trendov a dizajn
• prax v oblasti interiérového dizajnu, predaja kuchýň a nábytku je výhodou, ale nie podmienkou
• zodpovednosť a spoľahlivosť, tímový hráč
• radi uvidíme profily nadšencov dizajnu, začínajúcich interiérových dizajnérov, ale aj kandidátov, ktorí s podobnou prácou zatiaľ nemajú skúsenosti, ale chceli by ich získať

WEMAL je lídrom na trhu v oblasti škandinávskeho designu. V showroome v centre Bratislavy ponúka nábytok prestížnych svetových značiek (prevažne škandinávskych napr. MUUTO, HAY, &tradition, GUBI , Fredericia, Normann Copenhagen, Carl Hansen, Fritz Hansen... ), exkluzívnych nemeckých kuchýň NEXT 125, svietidiel, doplnkov a tvorivých nápadov. Spoločnosť pôsobí 20 rokov na slovenskom trhu v oblasti zariaďovania súkromných, firemných a verejných interiérov. www.wemal.sk
ID: 3307615  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac