Špecialista podpory zákazníkov

Weltfit s.r.o

Miesto práce
Lazovná 52, Banská Bystrica
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 EUR/mesiacPočaš skúšobnej doby základný plat. Po zaučení možnosť odmien za reálne dosiahnuté výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pomôcť zlepšiť kvalitu života ľudí v oblasti zdravia, poď nám pomôcť dostať produkty najvyššej kvality medzi ľudí, ktoré reálne fungujú!

Referencie zákazníkov: https://www.andrejmedved.sk/referencie

Toto nie je obyčajná práca, je to poslanie! Predstav si, že existujú produkty, ktoré reálne pomáhajú zlepšovať zdravie ľudí a my potrebujeme dostať tieto produkty medzi čo najväčšie množstvo ľudí a zlepšovať tak ich zdravie.

Hľadáme človeka, ktorý nám pomôže zvládnuť zvýšené množstvo komunikácie od zákazníkov.

Tvoj bežný pracovný deň sa bude skladať s týchto činností:

  • vybavovanie mailov zákazníkov
  • vybavovanie telefonátov
  • riešenie objednávok, ktoré potrebujú externý zásah (nieje možné ich automaticky vybaviť a expedovať)
  • zvládanie komunikácie a otázok na sociálnych sietach
  • časom sa môže rozširovať to kde všade bude support potrebný
Vzdelanie v oblasti zdravia, prípadne záujem o zdravie je výhoda na tejto pozícii.

Keďže niektoré dni toho môže byť viac a niektoré dni menej, budeme po tebe chcieť pomoc vedeniu ako asistent/asistentka.

Môžeš pracovať vo firme s vysokým rastom a obrovským potenciálom rastu.

Na Slovensku nie je firma, ktorá má podobne nastavené požiadavky na kvalitu svojich produktov.

Produkty sú tvorené výhrade s prírodných surovín, bez éčok a iných škodlivých prídavných látok.

Ponúkame ti aj možnosť kariérneho rastu, stále iba rastieme a systém vytvárame.
Táto práca je ako stvorená pre ľudí, ktorí nechcú zostať iba na jednom poste, ale radi by sa v kariére posúvali vpred. Toto umožníme každému, kto bude dosahovať výsledky.
Otvorene komunikujeme o akejkoľvek téme, snažíme sa pomôcť si navzájom, netolerujeme ľudí, ktorí ohovárajú alebo spôsobujú problémy.

Sme vysoko etická firma, vrátane majiteľa a zamestnancov, toto je veľmi dôležité pre naše správne fungovanie a požadujeme to aj po každom novom človeku!

Každému zamestnancovi umožníme spravodlivé odmeňovanie na základe merateľných výsledkov.

Zašli nám svoj životopis a motivačný list e-mailom. Každému uchádzačovi odpovieme a budeme ťa informovať o výberovom konaní alebo ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká etika
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť prichádzať s návrhmi a riešeniami, neakceptujeme "nedá sa"

Firma Weltfit s.r.o. je tvorca značky produktov Medved natural. Tieto produkty predávame na vlastnom eshope www.abczdravia.sk a našim veľkoobchodným partnerom.

Pri tvorbe produktov hľadáme tie najkvalitnejšie suroviny po celom svete a náš plán je expandovať aj do ostatných krajín EU. V tomto roku je plánovaný prechod na nový eshop a expanzia do Českej republiky.

Našim cieľom je pomáhať ľudom žiť kvalitnejší život, aby si ho užívali čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví. Našou motiváciou sú úsmevy, poďakovania od ľudí, ktorým sme pomohli. Poskytujeme oveľa viac než kvalitné produkty.

Šírime povedomie, vzdelávame, informujeme ľudí o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť zmenou stravy a dobrým nastavením výživových doplnkov. Je to krásna práca, ktorá nás veľmi baví. Chceme etickým a produktívnym zamestnancom dať dostatočný príjem pre dobré prežitie, aby si mohli napĺňať svoje ciele.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4824890  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac