Marketingový špecialista – obsahový marketing

Weltfit s.r.o

Miesto práce
Lazovná 52, Banská Bystrica
Termín nástupu
15.5.2024
1 400 EUR/mesiacOdmeňovanie zamestnanca na základe merateľných výsledkov. Uvedená mzda je základná mzda a je k nej možné po skúšovnej dobe získať odmeny za produkciu/dosiahnuté výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rýchlo rastúca a prosperujúca firma a preto hľadáme do nášho marketingového tímu novú posilu. Ak ťa baví práca s textom a obsahom, kreativita je tvoje druhé meno, neustále niečo tvoríš a chceš sa posúvať vpred, tak si veľmi radi s tebou dohodneme osobné stretnutie.

Hľadáme šikovného, komunikatívneho, zodpovedného a ochotného človeka, ktorý sa chce učiť nové veci. Potrpíme si na „fair play“ a vysokú mieru etiky nielen v podnikaní, ale očakávame to od každého zamestnanca.

Pomáhame zlepšiť ľuďom kvalitu života v oblasti zdravia a naše produkty sú najvyššej kvality, ktoré skutočne fungujú. Potvrdzujú to aj referencie našich zákazníkov:

Toto nie je len obyčajná práca, je to poslanie! Predstav si, že máme produkty, ktoré skutočne zlepšujú zdravie ľudí. Našou úlohou je dostať tieto produkty k čo najväčšiemu množstvu ľudí a podporiť tak ich zdravie. Očakávame, že náš nový kolega bude prichádzať s novými návrhmi, ako osloviť a získavať nových zákazníkov.

Chceme medzi seba motivovaného človeka, ktorý nejde len po peniazoch, ale chce tvoriť hodnoty.

Čo očakávame od ideálneho kandidáta?

Tímový hráč, ktorý ide za výsledkami svojho tímu a celej firmy

Nebáť sa prinášať nové nápady

Výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky

Ochota vzdelávať sa

Skúsenosti s copywritingom

Talent a cit pre tvorbu fotografií a videí
Vynikajúce komunikačné schopnosti

Schopnosť dotiahnuť projekty do úspešného konca

Čo budeme od teba chcieť na začiatku spolupráce?

Príprava, spracovanie a realizácia mailových kampaní

Tvoriť obsah na sociálne siete

Správa referencií od zákazníkov

Organizovať webináre

Tvoriť prezentačné videá k produktom

Tvoriť podcasty

Copywriting - články, texty, obsah

Byť pomocná ruka vo FB skupine a robiť support

Vytváranie reportov konkurencie

Sledovanie a zapisovanie štatistiky

pravidelný reporting

Denne chodiť po firme a hľadať niečo pozitívne, čím sa budeme môcť pochváliť.

Neskôr sa zodpovednosti a činnosti určite rozšíria, všetko bude záležať iba od tvojej šikovnosti.

Čo môžeš od nás očakávať?

U nás vládne priateľská atmosféra a sme veľmi dobrý kolektív. Na začiatku ti podáme pomocnú ruku a vždy sa budeš vedieť spoľahnúť na svojich kolegov.

V našej firme sú vytvorené také podmienky, aby ľudia chodili do práce s radosťou a nadšením. V práci panuje priateľská a uvoľnená atmosféra, kde sa všetky problémy riešia komunikáciou a porozumením.

Môžeš pracovať vo firme s vysokým rastom a obrovským potenciálom rastu. Na Slovensku nie je firma, ktorá má podobne nastavené požiadavky na kvalitu svojich produktov.

Sme za otvorenú komunikáciu o akejkoľvek téme, snaha ľudí pomôcť si navzájom, netolerujeme ľudí, ktorí ohovárajú alebo spôsobujú problémy.

Ostatné benefity:

Možnosť získania MultiSport karty plne hradenej zamestnávateľom

Príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradenýzamestnávateľom

Spravodlivé odmeňovanie zamestnanca na základe merateľných výsledkov

Práca v stabilnej firme

Možnosť vzdelávania

Možnosť kariérneho rastu

Zľava na produkty

Poď nám pomôcť v naplnení našich cieľov!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká etika

- ochota učiť sa nové veci

- schopnosť prichádzať s návrhmi a riešeniami, neakceptujeme "nedá sa"

Firma Weltfit s.r.o. je tvorca značky produktov Medved natural. Tieto produkty predávame na vlastnom eshope www.abczdravia.sk a našim veľkoobchodným partnerom.

Pri tvorbe produktov hľadáme tie najkvalitnejšie suroviny po celom svete a náš plán je expandovať aj do ostatných krajín EU. V tomto roku je plánovaný prechod na nový eshop a expanzia do Českej republiky.

Našim cieľom je pomáhať ľudom žiť kvalitnejší život, aby si ho užívali čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví. Našou motiváciou sú úsmevy, poďakovania od ľudí, ktorým sme pomohli. Poskytujeme oveľa viac než kvalitné produkty.

Šírime povedomie, vzdelávame, informujeme ľudí o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť zmenou stravy a dobrým nastavením výživových doplnkov. Je to krásna práca, ktorá nás veľmi baví. Chceme etickým a produktívnym zamestnancom dať dostatočný príjem pre dobré prežitie, aby si mohli napĺňať svoje ciele.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4815963  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac