Hľadáme šikovného marketingového pracovníka s nadšením pre kreatívne riešenia

Weltfit s.r.o

Miesto práce
Lazovná 52, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.5.2024
1 400 EUR/mesiacSpravodlivé odmeňovanie zamestnanca na základe merateľných výsledkov. Uvedená mzda je základná mzda a je k nej možné po skúšovnej dobe získať odmeny za produkciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pomôcť zlepšiť kvalitu života ľudí v oblasti zdravia, poď nám pomôcť propagovať produkty najvyššej kvality, ktoré reálne fungujú! Referencie zákazníkov:https://www.andrejmedved.sk/referencie

Toto nie je obyčajná práca, je to poslanie! Predstav si, že existujú produkty, ktoré reálne pomáhajú zlepšovať zdravie ľudí, potrebujeme dostať tieto produkty medzi čo najväčšie množstvo ľudí a zlepšovať tak ich zdravie. Nie je to jednoduchá úloha, určite to nie je úloha, ktorá sa dá urobiť bez tvrdej práce, výsledok ale bude určite stáť za to!

Na ceste k našim cieľom máme množstvo prekážok, ktoré potrebujeme zvládnuť a vymyslieť spôsob, ako na to. Nehľadáme človeka, ktorý iba príde a bude „slepo“ vykonávať to, čo mu bude povedané, ale hľadáme človeka, ktorý bude sám prichádzať s nápadmi ako to urobiť!

Hľadáme šikovného, komunikatívneho človeka, ktorý je ochotný sa posúvať, učiť sa nové veci, doťahovať začaté do konca. Potrpíme si na vysokú mieru etiky nielen v podnikaní,ale očakávame to od každého zamestnanca a preto aj ľudia v našom tíme tento fakt musia dopĺňať svojou mierou.

Chceme medzi seba motivovaného človeka, ktorý nejde len po peniazoch, ale chce tvoriť hodnoty.

Potrebujeme človeka, ktorý je ochotný na dennej báze komunikovať s našimi zákazníkmi. Iba vďaka komunikácii bude vedieť vymyslieť stratégiu, ako predávať naše produkty a predaj produktov posunúť na vyšší level.

Očakávame, že náš nový kolega bude prichádzať s novými návrhmi, ako získavať nových zákazníkov.

Si zároveň človek, ktorému nerobí problém prezentovať seba? Budeme potrebovať niekoho, kto nám pomôže vytvárať obsah v podobe podcastu a webinárov a konferencií pre našich klientov.

Človeka, čo sa nebojí postaviť sa pred ľudí a tieto akcie moderovať. V našej firme sú vytvorené také podmienky, aby ľudia chodili do práce s radosťou a nadšením.

V práci panuje priateľská a uvoľnená atmosféra, kde sa všetky problémy riešia komunikáciou a porozumením.

Čo budeme od teba chcieť na začiatku spolupráce?

- Spravovať sociálne siete

- Organizovať webináre

- Tvoriť prezentačné videá k produktom

- Tvoriť podcasty

- Copywriting

- Vytváranie reportov konkurencie

- Sledovanie štatistiky

Neskôr sa zodpovednosti a činnosti určite rozšíria a bude záležať iba od tvojej šikovnosti.

Čo môžeš od nás očakávať?

U nás vládne priateľská atmosféra a sme veľmi dobrý kolektív. Na začiatku ti podáme pomocnú ruku a vždy sa budeš vedieť spoľahnúť na svojich kolegov.

Môžeš pracovať vo firme s vysokým rastom a obrovským potenciálom rastu. Na Slovensku nie je firma, ktorá má podobne nastavené požiadavky na kvalitu svojich produktov.

Produkty sú tvorené výhrade z prírodných surovín bez éčok a iných škodlivých prídavných látok.

Možnosť kariérneho rastu, stále iba rastieme a systém vytvárame. Možnosť realizácie sa pre šikovných a schopných ľudí.

Sme za otvorenú komunikáciu o akejkoľvek téme, snaha ľudí pomôcť si navzájom, netolerujeme ľudí, ktorí ohovárajú alebo spôsobujú problémy.

Vysoko etická firma, majiteľ, zamestnanci toto je veľmi dôležité pre naše správne fungovanie a požadujeme to aj po každom novom človeku!

Spravodlivé odmeňovanie zamestnanca na základe merateľných výsledkov.

Poď nám pomôcť v naplnení našich cieľov!

Zašli nám svoj životopis a motivačný list e-mailom. Každému uchádzačovi odpovieme a budeme ťa informovať o výberovom konaní alebo ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká etika

- ochota učiť sa nové veci

- schopnosť prichádzať s návrhmi a riešeniami, neakceptujeme "nedá sa"

Firma Weltfit s.r.o. je tvorca značky produktov Medved natural. Tieto produkty predávame na vlastnom eshope www.abczdravia.sk a našim veľkoobchodným partnerom.

Pri tvorbe produktov hľadáme tie najkvalitnejšie suroviny po celom svete a náš plán je expandovať aj do ostatných krajín EU. V tomto roku je plánovaný prechod na nový eshop a expanzia do Českej republiky.

Našim cieľom je pomáhať ľudom žiť kvalitnejší život, aby si ho užívali čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví. Našou motiváciou sú úsmevy, poďakovania od ľudí, ktorým sme pomohli. Poskytujeme oveľa viac než kvalitné produkty.

Šírime povedomie, vzdelávame, informujeme ľudí o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť zmenou stravy a dobrým nastavením výživových doplnkov. Je to krásna práca, ktorá nás veľmi baví. Chceme etickým a produktívnym zamestnancom dať dostatočný príjem pre dobré prežitie, aby si mohli napĺňať svoje ciele.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4809068  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac