Pracovník podpory predaja

WellTec SK s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac13 mzda podľa hospodárskych výsledkov. V prípade mimoriadnych schopností uchádzača bude mzda nastavene individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a nových klientov,
- obchodná agenda a spracovanie ponúk pre klientov, obhliadky objektov;
- návrh riešení poplachových a kamerových systémov (Zaškolíme);
- podpora a organizácia práce Technika pred realizáciou zákazky;
- obchodno-technická podpora predaja produktov Jablotron partnerom;
- vybavovanie prijatých objednávok, predaj, fakturácia;
- objednávanie tovaru na sklad;
- vybavovanie reklamácií

- stabilná pracovná doba
- zodpovedajúce platové ohodnotenie základ + odmeny
- možnosť profesionálneho rastu,
- výhodná poloha miesta výkonu práce

Svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku zašlite výhradne na kontaktnú emailovú adresu.

Vybraných kandidátov, ktorých profil bude spĺňať naše požiadavky, pozveme na osobný pohovor.

Uchádzači, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor do stanoveného termínu ukončenia výberového konania, nepostúpia do ďalšieho kola. Neúspešným uchádzačom písomné vyrozumenie nezasielame.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť (čistý register trestov) - podmienka
- stredoškolské vzdelanie technického alebo obchodného zamerania; elektrotechnické zameranie - výhodou
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť;
- znalosť produktov Jablotron a/alebo návrhu, realizácie EZS alebo CCTV - výhodou;
- znalosť práce so SW Omega - výhodou;

Prijatého uchádzača zaškolíme !!!

Návrh, predaj, inštalácia a servis elektronických zabezpečovacích, prístupových a kamerových systémov určených na ochranu majetku a osôb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Prievozská 18
821 09 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Dérik
E-mail: poslať životopis
ID: 4069146  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac