Elektromontér/servisný technik

wellness technik, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.07.2018
mesačná mzda 700 brutto, po uplynutí skúšobnej lehoty 700 brutto plus osobné ohodnotenie do 500 eur, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

elektrikárske práce pri realizácií wellness zariadení, elektroinštalácie saunových a bazénových technológií, servis a údržba technológií, montážne práce technologických zariadení, montáže a servis v rámci Slovenska

práca na plný úväzok, práca v priateľskom kolektíve, ústretový prístup s prihliadnutím na potreby zamestnanca, služobné vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis, alebo si dohodnite osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, odbornosť, samostatnosť, výhodou odbornosť aj v iných profesiách - vodoinštalatér, všeobecná manuálna zručnosť

wellness technik s.r.o., pôsobí na Slovenskom trhu s bazénovou technikou a wellness vybavením. Sme stabilným dodávateľom pre wellness centra, hotely a rekreačné zariadenia.
ID: 3409502  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačná mzda 700 brutto, po uplynutí skúšobnej lehoty 700 brutto plus osobné ohodnotenie do 500 eur, koncoročné odmeny