Projektový manažér

WELLNESS SYSTEMY, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 38, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 800€ po ukončení skúšobnej doby pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov - materiálová logistika, objednávanie a zabezpečovanie tovaru a materiálu
- realizácia projektov - riadenie montážnikov v rámci jednotlivých projektov
- analýza projektov - hodnotenie, reporting projektov a zefektívňovanie systému
- zodpovednosť za realizáciu výstavby

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- služobný automobil
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

- motivačný list a životopis zasielať na
[email protected]
- kont. osoba: Monika Portášová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a dôslednosti v práci
- skúsenosti s vedením tímu výhodou
- organizačné a riadiace schopnosti
- koncepčné, analytické a strategické myslenie
- schopnosť tímovej práce
- vysoká odolnosť voči stresu
- flexibilita

Spoločnosť WELLNESS SYSTEMY, s.r.o. ponúka komplexné riešenia pre aktívny wellness a spa. Už od roku 2000 zúročujeme skúsenosti v oblasti tvorby a výstavby wellness, bazénov a sáun. Naším cieľom je využiť odborné znalosti v praxi a ponúknuť širokej verejnosti plnohodnotné možnosti oddychu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3263923  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 800€ po ukončení skúšobnej doby pri plnom úväzku