Kuchár

Wellness Invest, a. s.

Miesto práce
Kúpele Patince, Patince
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda 1500€ + 300€ pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanovených receptúr
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov a kontrola kvality
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku (HACCP)
- podieľanie sa na plánovaní efektívneho systému práce v kuchyni
- ovládanie technologických postupov
- mesačné inventúry

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- možnosť zamestnaneckého stravovania a ubytovania
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity – relaxačné služby
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo vyhradených termínoch
- benefičný program s inými hotelmi a prevádzkami v cestovnom ruchu na Slovensku formou pobytov a vstupeniek

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- ochota a chuť učiť sa nové veci
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- práca v tíme
- byť dobre naladený a nebáť sa výziev

Ekologický rezort, ktorý poskytuje luxusné ubytovanie v hoteloch, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku a športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Novosádová
Tel.: +421917867358
E-mail: poslať životopis
ID: 4602123  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac