Technik - údržbár

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso č. 3, 059 85 Štrbské Pleso, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prevádza bežné údržbárske práce celého hotelového zariadenia, práce na úprave okolia budovy, prevoz materiálu, opravy inštalačného zariadenia a pod.
-zodpovedá za dodržiavanie všetkých predpisov a zabezpečuje chod kotolne
-vykonáva pravidelnú kontrolu technických zariadení v hoteli

-práca v luxusnom wellness hoteli
-celodenná zamestnanecká strava
-bezplatný vstup do wellness a fitness centra

Informácie o výberovom konaní

-prosíme zaslať životopis a žiadosť e-mailom
-vhodných kandidátov budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovor
-uprednostníme uchádzačov z blízkeho okolia Vysokých Tatier kvôli ubytovaniu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná elektrotechnická škola

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

-potrebné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle § 21 a 22 vyhlášky
č. 508/2009 z.z.

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2592954  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou