Marketingový a obchodný manažér

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, Slovensko, Štrba (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac13. plat, všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy záujem o zvyšovanie tržieb hotela na všetkých úrovniach
- starostlivosť o existujúcich hostí a aktívne oslovovanie nových klientov
- návrhy na inováciu a skvalitňovanie služieb, spracovanie produktu hotela
- vypracovanie cenových ponúk, odporučenia k cenovej politike hotela
- výber vhodných distribučných kanálov pri predaji hotelových služieb a produktov
- propagácia hotela a aktívna práca s verejnosťou
- tvorba pobytových balíčkov
- návrhy on-line kampaní a práca so sociálnymi sieťami
- aktualizácia informácii zverejnených na webovej stránke
- spracovanie ročného marketingového plánu a čiastkového finančného plánu pre úsek obchodu a marketingu
- aktívna spolupráca s regionál. združením ZCR VT a OOCR
- pracovná doba zväčša pondelok -piatok, 8 hodín denne
- podľa dohody možný 1x v týždni home office

- príjemné prostredie a priateľská atmosféra
- možnosť využitia wellness a ostatných služieb ponúkaných hotelom
- celodenné zamestnanecké stravovanie
- v pracovnej zmluve garantovaný 13. plat

Informácie o výberovom konaní

- prosíme zaslať životopis v slovenskom jazyku

Preferujeme uchádzačov z blízkeho okolia. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing cestovného ruchu, ekonomika a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2/2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- organizačné schopnosti
- silná orientácia na hosťa a produkt v celom jeho rozsahu
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie v súlade s internými
postupmi a štandardami
- práca v rezervačnom systéme Ellipse je výhodou

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1107523  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac