Masér/-ka / Wellness pracovník/-čka

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Wellness hotel Borovica, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac- 13. plat v pracovnej zmluve - mesačné odmeny na základe objednaných a vykonaných procedúr (percentom z mesačného obratu) - mesačné odmeny riaditeľa podľa kvality práce - horná hranica mzdy nestanovená - neobmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie rôznych druhov masáži, mäkkých techník, rôznych procedúr, aplikácia celotelových kozmetických prípravkov-peeling, zábaly, starostlivosť o wellness a fittness centrum, obsluha saún

-možnosť pohotovostného ubytovania /nie stabilné lôžko na celý mesiac/
-možnosť celodennej zamestnaneckej stravy
-príjemné prostredie v novom wellness hoteli

- prosíme zaslať motivačný list a životopis v slovenskom jazyku,
- uchádzačov budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovor
- možnosť ubytovania medzi smenami
- kvôli ubytovaniu uprednostníme uchádzačov z blízkeho okolia Vysokých Tatier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotná škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie voči klientom
-len so vzdelaním v odbore, respektíve s absolvovaním kurzov

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1013949  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac