Pracovník mycí linky ve Welsu/Linz/Rakousko

WELL PACK s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete si zlepšit fyzickou kondici? Pojďte pracovat k nám do Rakouska.

Pro mycí centrum ve Welsu sháníme nové kolegy s velmi dobrou fyzickou kondicí. Jedná se vysokokapacitní myčky, které automaticky myjí speciální sklapovací přepravky určené pro expedici různých druhů potravin.
Vaším úkolem bude vzít složenou přepravku z palety, rozložit ji a dnem vzhůru položit na pás, který přepravku dopraví do myčky, která ji umyje. Poté přepravka putuje do sušičky. Po vysušení se opět skládá na palety a vrací se zpět k zákazníkovi do oběhu.
Práce je určená výhradně pro muže do 40 let věku. Toto omezení je z důvodu vysoké fyzické náročnosti, pracovní prostředí je vlhké s vysokou hlučností (ochranné pracovní prostředky obdržíte od nás).

Požadujeme:
Velmi dobrou fyzickou kondici !!!
Odolnost vůči stresu
Zletilost je podmínkou

Nabízíme:
Přátelský kolektiv mladých mužů

Směny po-čt/čt-ne, 3 směny 12 hod., 1 směna 8 hod.

Při plném úvazku se měsíční mzda pohybuje ca. 1.200-1400,- EUR netto/měsíčně

Umožníme ubytování v místě - 50 EUR

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní smlouvu

Znalost cizího jazyku nepožadujeme

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3642303  Dátum zverejnenia: 11.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/měsíc1200 EUR/měsíc