Verejný obstarávateľ - Manager pre Eurodotácie

WELL management, s.r.o.

Miesto práce
Bojnice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
14.9. 2019 - asap
900 - 1 700 EUR/mesiac800 / 1200 podľa dohodnutého rozsahu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Verejné obstarávanie - riadiaci a samostatný výkon všetkých súvisiacich činností, alternatívna - doplnková práca - Koordinácia EU projektov alebo Finančný manažment EU projektov

Kvalitné a estetické pracovné prostredie, výborný pracovný kolektív, možnosť veľa sa učiť, školenia a semináre

Záujemci nám zašlú svoje CV elektronicky v slovenskom jazyku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť sa zaoberá vedomostnou ekonomikou v oblasti podnikového nákupu a investícií a verejného obstarávania s aplikáciou elektronických aukcií, organizuje školenia, semináre, konferencie v oblasti vedomostnej ekonomiky, nákupných a investičných procesov. Vyvíjame a predávame špecializované software na riadenie nákupných procesov. Naša dcérska spoločnosť sa venuje Sociálnym podnikom a EU-fondom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, verejná správa, -prípadne iné vhodné na danú funkciu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, orientácia na výsledky
dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, organizačné a komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, ...

skúsenosť s verejným obstarávaním je výhodou - nie je však podmienkou

výborná znalosť slovenského pravopisu
znalosť ďalších cudzích jazykov vítaná

môžeme prijať aj šikovného schopného kolegu, ktorý je momentálne evidovaný na úrade práce a nemá viac, ako 26 rokov, alebo má viac, ako 50 rokov...

Spoločnosť nášho klienta sa zaoberá vedomostnou ekonomikou v oblasti podnikového nákupu, investícií a verejného obstarávania s aplikáciou vlastného know-how a elektronických aukcií - (investície, strategický nákup, materiály a suroviny, réžie, služby – finančné, aj iné), vyvíja špecializované a klientské SW platformy na riadenie podnikových nákupných procesov.
-má 2 hlavné kategórie klientov:
1/ verejná a štátna správa, verejní obstarávatelia,
2/ stredné a väčšie podniky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2412709  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 700 EUR/mesiac800 / 1200 podľa dohodnutého rozsahu práce