Obchodný manažér / Konzultant

WELL management, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Bojnice (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 500 - 4 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná a konzultačná činnosť v určenom regióne celého Slovenska (5-7 okresov blízko trvalého bydliska), spracovávanie podkladov pre rokovania, práca s firemným CRM, vypracovávanie objednávok a ponúk, komunikácia s klientmi.
- Máme záujem o manažérov z celého Slovenska, obsluhujeme 2 kategórie klientov:
1/ štátna a verejná správa - poskytujeme expertné služby verejného obstarávania,
2/ stredné a väčšie podniky - poskytujeme unikátne SW a konzultačné služby pre riadenie podnikového nákupu,
- pre obidve kategórie klientov vypracovávame projekty a žiadosti o nenávratné finančné prostriedky z EU fondov.

- V našej spoločnosti je ešte viacero voľných pracovných pozícií.

Práca v oblasti vedomostnej ekonomiky, poskytnuté trvalé vzdelávanie v perspektívnych odboroch podnikového nákupu a verejného obstarávania, neobmedzené príjmy - provízie - podľa dosiahnutých výkonov, možnosť po zvýšení kvalifikácie vykonávať pozíciu audítora VO alebo školiteľa.

Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali svoje dobre vyplnené CV aj s fotografiou.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
V našej spoločnosti je voľných viacero pracovných pozícií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť sa zaoberá vedomostnou ekonomikou v oblasti podnikového nákupu, investícií a verejného obstarávania s aplikáciou elektronických aukcií, organizuje školenia, semináre, konferencie v oblasti vedomostnej ekonomiky, nákupných a investičných procesov. Tvoríme a poskytujeme SW pre podnikový nákup a plnoelektronické verejné obstarávanie. Ďalej tvoríme projekty a žiadosti pre získanie nenávratných finančných dotácií z fondov EU.
- Máme 2 základné kategórie klientov:
2/ stredné a väčšie podniky - poskytujeme unikátne SW a konzultačné služby pre riadenie podnikového nákupu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, marketing, technika, právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, orientácia na výsledky,
dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
výborné organizačné a komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, dobrý vodič,
výborná znalosť slovenského pravopisu
znalosť cudzích jazykov vítaná

Spoločnosť sa zaoberá vedomostnou ekonomikou v oblasti podnikového nákupu, investícií a verejného obstarávania s aplikáciou vlastného know-how a elektronických aukcií - (investície, strategický nákup, materiály a suroviny, réžie, služby – finančné, aj iné), vyvíja špecializované a klientské sw platformy na riadenie podnikových nákupných procesov, organizuje školenia, semináre, konferencie v oblasti vedomostnej ekonomiky, nákupných a investičných procesov. Tvoríme a poskytujeme SW pre podnikový nákup a plneelektronické verejné obstarávanie. Ďalej tvoríme projekty a žiadosti pre získanie nenávratných finančných dotácií z fondov EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hurbanovo námestie 46
972 01 Bojnice
ID: 1501560   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500 - 4 500