Výživový poradca v Nutriadapt Clinic Prievidza

WELL IN s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
820 - 1 400 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy prislúcha aj variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete u nás robiť?

- Hľadáte prácu, ktorá má skutočne zmysel? S nami budete pomáhať ľuďom, zlepšovať ich životy. Našim klientom pomôžete na ceste za lepšou postavou, skvelou kondíciou a pevnejším zdravím.
- Dáme vám priestor aj pre kreativitu pri príprave individuálnych stravovacích plánov a rôznych odborných materiálov pre naše partnerské média v SR.

Čo od vás očakávame?

- Nadšenie a disciplínu. Ponúkame skvelé služby a vďaka vášmu nadšeniu a disciplíne budeme spoločne meniť životy našich klientov k lepšiemu.
- Radi sa rozprávate s ľuďmi, pomáhate im a doťahujete veci do konca? Presne vás hľadáme.
- Radi pracujete s počítačom? Túto záľubu u nás využijete. Zhruba 30% času budete pracovať v MS Office a na internete.
- Dochvíľnosť a pracovitosť.
- Hľadáme primárne niekoho s vyššou odbornou školou v odbore.

Napíšte nám, nech Vás môžeme pozvať na osobné stretnutie :-)

Nezabudnite zaslať Váš životopis s fotografiu.

Čo u nás získate?

- U nás si môžete vybrať, či budete pracovať na hlavný pracovný pomer, živnosť, alebo dohodu
- Pracovať s nami budete v samostatnej a skvele vybavenej kancelárii
- Budete mať dobrý pocit z toho, že vaša práca má zmysel
- Všetkých kolegov v našom tíme si veľmi vážime a preto vás aj riadne odmeníme.
- Cez víkend radšej odpočívame než pracujeme.
- Čaká vás vynikajúci kolektív s veľkou dávkou elánu, kde 100% nasadenie je odmenené skvelými benefitmi a zamestnaneckými zľavami na naše produkty a služby
- možnosť využiť MultiSport kartu

Hľadáme Výživového/vú špecialistu do NUTRIADAPT Prievidza na TPP s nástupom dohodou.
Svoje profesijné životopisy s fotografiou zasielajte, prosím, na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí majú prax alebo vzdelanie v obore výživy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nutričný špecialista /Poradca výživy /Výživa ľudí / Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Virtuálna registračná pokladnica VRP - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie voči klientom
- pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu
- znalosť v obore zdravia a dietológie
- vzdelanie: výživa ľudí, biológia, zdravotníctvo, biochémia, FTVŠ a pod.
- kurzy: Winštitút, Welko, ATAC, Nutris, ...
- ochotu a schopnosť neustále sa vzdelávať

NUTRIADAPT Weight management Clinic je priekopníkom inovatívnych metód v oblasti výživového poradenstva a starostlivosti.

Zameriavame sa na redukciu telesnej hmotnosti s následnou dlhodobou starostlivosťou.
Vyvinuli sme svetovo ojedinelý koncept osobných výživových smerov, plánov a programov.
Staviame na viac ako 15-ročnej praxi a skúsenosti našich zakladateľov.
NUTRIADAPT Weight Management Clinic je vyhľadávaná pre svoju odbornosť, profesionalitu a prozákaznícku orientáciu.

Všetci v NURTIADAPT Weight Management Clinic si uvedomujeme, že redukcia hmotnosti je sama o sebe ťažká a nepríjemná. Práve preto vynakladáme veľké úsilie na to, aby sme v každom momente našej práce poskytovali nadštandardnú starostlivosť a pomohli každému, kto k nám príde, dosiahnuť vytýčený cieľ.

WELL IN s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca franchisová divízia českej spoločnosti NUTRIADAPT s.r.o. .
ID: 4575803  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac