Elektroprojektant/projektant v priemyselnej automatizácii Well automation s.r.o..

Well automation s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacfix od 1 000,- EUR (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výhodou sú skúsenosti a znalosti potravinárskych a mliekarenských technológií.
- kompletné inžinierske činnosti zahŕňajúce strojnú projekciu, elektro-projekciu, konštrukciu a automatizáciu.
- komplexná realizácia projektov, vrátane rozpočtu nákladov, špecifikácia popisu strojov a zariadení, plánu rozmiestnenia celej technológie a technologickej schémy.
- projektovanie podľa predstáv a požiadaviek zákazníka s uplatnením všetkých platných technických, technologických a bezpečnostno-hygienických noriem.
- kreslenie výkresov a schém, tvorba kompletnej dokumentácie, strojnej montáže, elektro montáže.
-programovanie a nastavovanie senzorovej techniky, kamier, rôznych komponentov pre meranie a reguláciu v priemysle
V našej oblasti je veľmi dôležitá odbornosť a zručnosť.

Čo Vám vieme ponúknuť?
- najmä možnosť realizovať vlastné nápady, využiť svoju kreativitu.
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií.
- služobný mobil, notebook
- služobné auto na súkromné účely po splnení podmienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tvorba projektov v oblasti elektrotechniky

Počet rokov praxe

3

- výhodou sú skúsenosti a znalosti v oblasti potravinárskych a mliekarenských technológií.
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odboroch automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom odbore.
- schopnosť tvoriť technickú dokumentáciu

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4004817  Dátum zverejnenia: 26.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac