Programátor robotov

Well automation s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
od 1100 € (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste osobnosť, ktorá má technické myslenie, manuálnu zručnosť, odborné vedomosti, a schopnosť nájsť riešenie?

Aká je naša predstava o Vás?
- robíte technickú podporu obchodno-technickým zástupcom ;
- analyzujete úlohy a požiadavky zákazníkov, programujete, odporúčate optimálne riešenie, navrhujete komponenty a systém, ktorý vyrieši zadané úlohy ;
- inštalujete a implementujete komponenty a systémy, zhotovujete technickú dokumentáciu ;
- testujete navrhnuté riešenia a to aj vo výrobnej prevádzke u zákazníkov;
- poskytujete návody na použitie, technickú dokumentáciu, hotline support, ďalší rozvoj riešenia, záručný a pozáručný servis;
- poskytujete zaškolenie, poradenstvo, technickú podporu zákazníkom a starostlivosť o zákazníkov;
- vykonávate montážne a inštalačné práce;
- zúčastňujete sa na odborných seminároch, tréningoch, školeniach o programovaní a obsluhe technologických procesov a výstavách, aktívne ich pripravujete a pôsobíte na nich;
- programujete robotické ramená (FANUC, ABB, KUKA), 2D/3D vision senzory a inú technológiu;
- navrhujete vizualizáciu funkčného robotického pracoviska.

Čo ponúkame my Vám?
- najmä možnosť realizovať vlastné nápady, využiť svoju kreativitu;
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií;
- osobnostný a kariérny rast;
- príspevok na stravovanie;
- príspevok na športové a kultúrne aktivity;
- služobný mobil, služobný notebook

Pokiaľ si viete samého seba predstaviť na danej pozícii, máte rád, keď veci fungujú, ste to možno VY, kto v blízkej dobe posilní náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pozíciu potrebujete:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie aspoň v jednom z odborov: senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore ;
- 3 roky praxe v prípade stredoškolského vzdelania
- odborná spôsobilosť pracovníka v elektrotechnike podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. § 21 alebo § 22 alebo § 23;
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a prednáškam v angličtine;
- znalosť programovania robotických ramien.

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3564816  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 € (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie