Projektový manažér

Well automation s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat podľa vzdelania, praxe a znalostí fix + výkonnostná prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste výrazná osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu a nemá obavy z prekonávania prekážok? Dokážete si predstaviť pomoc zákazníkom predajom hotových riešení, častí strojov a zariadení? Máte ambíciu byť vynikajúcim projektovým manažérom a zároveň poradcom a priateľom Vašich zákazníkov?

Aká je naša predstava o vás?

- Aktívne vyhľadávate nové projektové príležitosti a potreby
- Oslovujete a získavate nových klientov.
- Budujete dobré meno a funkčné vzťahy so zákazníkmi.
- Analyzujete potreby a požiadavky zákazníkov, navrhujete optimálne riešenia, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
- Prerokúvate navrhnuté riešenia so zákazníkom.
- Riadite testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke.
- Poskytujete projektovú podporu, rady, technickú dokumentáciu, ako aj riešenia pre ďalší rozvoj.
- Tvoríte technickú dokumentáciu a kreslíte výkresy, schémy
- Kompletne organizačne riadite vzniknuté projekty a dohliadate na včasné a efektívne dodanie k zákazníkovi.
- Aktívne spolupracujte a koordinujete práce obchodno-technického zástupcu a technikov podieľajúcich sa na projekte.
- Riadite komunikáciu s dodávateľmi a subdodávateľmi, ako aj s koncovým zákazníkom.
- Spolupracujete pri odovzdávaní diela.
- Dohliadate na záručný a pozáručný servis.
- Plánujete a realizujte služobné cesty k zákazníkom.
- Vykonávate montážne a inštalačné práce
- Prekladáte technické návody na použitie, manuály, dokumentáciu, katalógy

V našej oblasti je veľmi dôležitá odbornosť a zručnosť.

Čo Vám vieme ponúknuť?

- stabilné zamestnanie aj do budúcnosti.
- spojiť sa s firmou, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Pokiaľ si viete samého seba predstaviť na danej pozícii, máte rád, keď veci fungujú, ste to možno VY, kto v blízkej dobe posilní náš tím.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Na túto pozíciu potrebujete:

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika, riadenie projektov alebo v príbuznom elektro odbore
- minimálne 3 roky praxe vo odbore – podmienkou
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a prednáškam v angličtine.
- jazykové znalosti: Anglický jazyk – mierne pokročilý

Špecializujeme sa na dodávanie komplexných technologických riešení, ktoré zvládnu vyriešiť zákazníkove problémy.
Zameriavame sa na výrobu, modernizáciu, optimalizáciu a realizáciu, vrátane inštalácie, programovania, uvedenia zariadenia do prevádzky, technickej podpory, zaučenia personálu a popredajným servisom v oblasti:

- Automatizácia časti strojov a výrobných liniek v priemyselnej automatizácii
- Kontrola výrobkov, kontrola prítomnosti, pozície, úplnosti a kvality výrobkov pomocou spracovania obrazu inteligentnými smart kamerami
- Presné meranie 2- rozmerné a 3-rozmerné (2D/3D) meranie predmetov a kontrolu rozmerov predmetov s 2D/3D skenermi.
- Optimalizácia výrobných a kontrolných procesov pre zabezpečenie plynulosti výroby.
- Odstraňovania problémov spôsobených statickou elektrinou v priemysle.
- Dodávanie inžinierských služieb, školení, poradenstva a technickej podpory, ktoré riešia potreby zákazníkov v priemysle.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Halgašová
Tel.: +421 48 4147 086
E-mail: poslať životopis