Zvárač kovov, náborový príspevok 1500,-€.

Welding, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 9 EUR/hod.V prípade živnosti od 11,50€/hod. do 15,00€/hod, práca je podmienená úkolom . Náborový príspevok 1500,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov na zváranie stupačkových zvarov a zvarov na rúrach aj v polohe, ktorí by sa podieľali na zváraní visutých dráh do zábavných parkov so základným kurzom ZK-135-1 (po starom Z-M1), ktorí majú zároveň oprávnenie podľa STN EN 9606-1 s označením :

135 T BW FM1 S s12 D101,6 PH ss nb
135 P FW FM1 S t10 PF ml

alebo

135 T BW FM1 S s12 D101,6 PH-L045 ss nb

Firma okrem stabilného pracovného miesta v prosperujúcej spoločnosti ponúka::
- mimoriadne prémie a odmeny (jubilejné, za odporučenie nového zamestnanca, atď.),
- príplatky (niektoré nad rámec zákona),
- bohatý sociálny program (športový deň, deň detí, koncoročné posedenie, ...),
- príspevok na šport, kultúru a vzdelávanie ( odborné školenia, jazykové kurzy, divadlo,
fitness ...)
- možnosť bezplatného ubytovania v podnikovej ubytovni (v areáli firmy).

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete zasielať:
- elektronicky na adresu welding@ welding-sk.sk,
- poštou (Welding, s.r.o., Pod Kalváriou 8/1278,
955 01 Topoľčany),
- prípadne sa informovať telefonicky.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Odbor strojársky, držiteľ zváračského preukazu Z-M1, držiteľ skúšky podľa EN 287-1 metódou 135 (MAG) - poloha PF pre plechy a poloha H-L 045 pre rúry

Počet rokov praxe

1

Praktická znalosť a skúsenosti s prácou zvárača CO2
- zváranie plechov (poloha PF, PB)
- skúsenosti so zváraním rúr - poloha H-L 045/PH
- schopnosť čítať technické výkresy

Welding, s.r.o. je súkromnou strojárskou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení vrátane mechanického oprcovania (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky). Takmer celá produkcia spoločnosti Welding, s.r.o. je predmetom exportu na západoeurópsky trh, kde sú jej odberateľmi poprední výrobcovia elektromotorov, energetických zariadení, technologických zariadení, horských dráh do zábavných parkov, cestných a mostových dilatácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiána Cagalová
Tel.: +421385372536
E-mail: poslať životopis
ID: 4146358  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.