CNC obrábač kovov - karusel, sústružník väčších priemerov, náborový príspevok 1500,- €

Welding, s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 8, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Od 12 EUR/hod.Mzda zamestnanca od 12,-€/hod., podľa kvalifikácie a pracovných skúseností bude mzda dohodou , v prípade živnosti od 16,-€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prosperujúcu slovenskú firmu v Topoľčanoch hľadáme zodpovedného zamestnanca, ktorého náplň práce bude obsluha CNC strojov - karusel.
Obsluha stroja ( riadiaci systém Sinumerik )zahŕňa najmä:
- stanovenie vhodných technických postupov v spolupráci s majstrom
- základné programovanie - nastavovanie,
- zoraďovanie obrábacieho centra,
- kontrola správneho nastavenia
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- dodržiavanie interných smerníc a zásad bezpečnosti práce.

Firma okrem stabilného pracovného miesta v prosperujúcej spoločnosti ponúka:
- možnosť výhodného ubytovania v novootvorenej podnikovej ubytovni (v areáli firmy),
- variabilnú mesačnú zložku mzdy ( osobné ohodnotenie),
- mimoriadne prémie a odmeny ( jubileá, za odporúčanie nového zamestnanca atď.),
- príspevky na stravu aj nad rámec zákona,
- možnosť pracovať nadčasy, príplatky (niektoré nad rámec zákona)
- bohatý sociálny program ( športový deň, deň detí, koncoročné posedenie, ...)
- príspevky na šport, kultúru a vzdelávanie ( odborné školenia, jazykové kurzy, divadlo, fitness...)

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete zasielať:
- elektronicky na adresu spoločnosti welding@welding-
sk.sk,
-poštou ( Welding, s.r.o., Pod Kalváriou 8/1278,
Topoľčany 955 01 ),
- prípadne sa informovať telefonicky.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, mechanik nastavovač, mechanik NC/CNC strojov resp. príbuzné odbory

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť systému Sinumerik - výhodou
- skúsenosti s prácou na obrábacích CNC strojoch
karuseloch – výhodou
- zodpovednosť, lojalita, schopnosť pracovať
systematicky, nezávisle a samostatne

Welding, s.r.o. je súkromnou strojárskou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení vrátane mechanického oprcovania (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky). Takmer celá produkcia spoločnosti Welding, s.r.o. je predmetom exportu na západoeurópsky trh, kde sú jej odberateľmi poprední výrobcovia elektromotorov, energetických zariadení, technologických zariadení, horských dráh do zábavných parkov, cestných a mostových dilatácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3889230  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.