CNC frézar

Welding, s.r.o.

WELDING s.r.o. kovovýroba zvárané konštrukcie, Pod Kalváriou, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 6 EUR/hod.Od 6,0 €/hod. Mzda zamestnanca od 6,0 €/hod., podľa kvalifikácie a pracovných skúseností bude mzda dohodou , celková mzda rozdelená 80% fixná zložka, 20% variabilná zložka. V prípade živnosti od 8,0€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného zamestnanca, ktorého náplň práce bude obsluha CNC fréza.
Obsluha stroja zahŕňa najmä:
- stanovenie vhodných technických postupov v spolupráci s majstrom
- základné programovanie, ovládanie programu Heidenhein - nastavovanie,
- kontrola správneho nastavenia
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- dodržiavanie interných smerníc a zásad bezpečnosti práce.

Firma okrem stabilného pracovného miesta ponúka:
- mimoriadne odmeny ( jubileá, za odporúčanie nového zamestnanca atď.),
- možnosť pracovať nadčasy, príplatky (niektoré nad rámec zákona)
- bohatý sociálny program ( deň detí, koncoročné posedenie, ...)
- príspevky na šport, kultúru a vzdelávanie ( odborné školenia, jazykové kurzy, divadlo, fitness...)
- ubytovania v podnikovej ubytovni ( v areáli firmy).

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete zasielať:
- elektronicky na adresu spoločnosti welding@welding-
sk.sk,
-poštou ( Welding, s.r.o., Pod Kalváriou 8/1278,
Topoľčany 955 01 ),
- prípadne sa informovať telefonicky.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, mechanik nastavovač, resp. príbuzné odbory.

Prax na pozícii/v oblasti

frézar

Počet rokov praxe

1

Ovládanie programovania a práca s riadiacimi systémami Heidenhein je nevyhnutná.

Welding, s.r.o. je súkromnou strojárskou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení vrátane mechanického oprcovania (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky). Takmer celá produkcia spoločnosti Welding, s.r.o. je predmetom exportu na západoeurópsky trh, kde sú jej odberateľmi poprední výrobcovia elektromotorov, energetických zariadení, technologických zariadení, horských dráh do zábavných parkov, cestných a mostových dilatácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3867496  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.