Špecialista TZB v oblasti obnoviteľných zdrojov a vykurovacej techniky pre západné Slovensko

Weishaupt spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď
3 000 EUR/mesiac(základná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúseností uchádzača a bude predmetom dohody počas výberového konania. Spoločnosť zváži kandidáta s vyšším platovým očakávaním, ako je uvedené v inzeráte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu tímu ako špecialista v odbore TZB!

Spoločnosť Weishaupt, popredný hráč v oblasti priemyselnej energetiky, vykurovania a obnoviteľných zdrojov, hľadá energického a motivovaného kolegu, ktorý sa pripojí k nášmu dynamickému tímu. Pokiaľ máte vášeň pre techniku a obchod a chcete pracovať v inovatívnom a rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí, potom je táto príležitosť práve pre vás! Hľadáme odborníka, ktorý je pripravený prispieť k našej misii poskytovať s prémiovým produktom špičkové riešenia našim klientom.

Čo od Vás očakávame:

- aktívnu starostlivosť o stálych zákazníkov (projekčné firmy, montážne firmy, investori)
- získavanie a riadenie obchodných prípadov
- technické a odborné poradenstvo v oblasti vykurovacej techniky, hydrauliky, solárnych systémov a tepelných čerpadiel
- spracovanie podkladov pre prípravu ponúk, tvorba návrhov a vytváranie optimálnych technických riešení
- vypracovanie technických a cenových ponúk na základe dopytu zákazníkov
- prezentácia produktov a spoločnosti

- práca pre jednu z popredných medzinárodných spoločností v oblasti energetickej techniky
- možnosť odborného rastu, interné školenia, jazykové vzdelávanie
- osobný automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón, notebook

V životopisoch uvádzať aj časový priebeh jednotlivých zamestnaní.

Spoločnosť Weishaupt bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB, odbor energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uchádzač s technickým vzdelaním TZB
- energetického smeru
- orientácia vo výkresovej dokumentácii
- technické vedomosti a zručnosti
- ochota samostatne sa vzdelávať
- flexibilita a ochota cestovať
- komunikatívnosť, samostatnosť
- zákaznícky orientovaný prístup

Firma -weishaupt- je popredným svetovým výrobcom spaľovacej a vykurovacej techniky. Na Slovensku sa zaoberáme predajom, technickým poradenstvom a servisom kondenzačných kotlov, solárnych systémov, zásobníkov, tepelných čerpadiel, plynových a olejových horákov -weishaupt-.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radek Pospíšil
E-mail: poslať životopis
ID: 4816780  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac