Technik tepelných zariadení a horákových systémov -weishaupt-

Weishaupt spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
od 1 000,00 Eur ( základná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúsenností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis tepelných zariadení a horákových systémov -weishaupt- v širokom energetickom spektre.

Ponúkame solídne zaškolenie v najmodernejších podmienkach. Odborne fundovaným pracovníkom so samostatným a zodpovedným prístupom k pracovnej činnosti ponúkame zodpovedajúce finančné podmienky a istotu svetového koncernu.

V prípade záujmu zasielajte Vaše žiadosti a životopisy elektronicky na e-mail: [email protected]
V životopisoch uvádzať ročník narodenia a časový priebeh jednotlivých zamestnaní.

Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme ukončené stredoškolské elektrotechnické vzdelanie (SPŠ,SOU). Skúsenosť v odbore elektrotechniky je podmienkou. Znalosť v odbore kurenárstva, plynových rozvodov, oprávnenie podľa vyhlášky 508/2009 Zb. §16 príp. 18, a §22 príp. 23 sú výhodou, nie však predpokladom.

Firma -weishaupt- je popredným svetovým výrobcom spaľovacej a vykurovacej techniky. Na Slovensku sa zaoberáme predajom, technickým poradenstvom a servisom kondenzačných kotlov, solárnych systémov, zásobníkov, tepelných čerpadiel, plynových a olejových horákov -weishaupt-.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3659755  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000,00 Eur ( základná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúsenností uchádzača)