Senior Lawyer

Weis & Partners s.r.o.

Miesto práce
Ivánska cesta 30/B 821 04 Bratislava
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
nadpriemerný v závislosti od výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná tvorba právnych dokumentov
- zastupovanie klientov pred súdmi a orgánmi verejnej správy

- v závislosti od dĺžky praxe v spoločnosti a momentálneho pracovného zaradenia

Prosíme zaslať životopis s fotografiou a motivačný list elektronicky na peter.weis@akw.sk . V životopise sa, prosím, sústreďte na čo najdetailnejšie opísanie Vašej doterajšej právnej praxe. V motivačnom liste, prosím, uveďte aj Vaše platové očakávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

kreativita pri hľadaní riešení, analytické myslenie, vysoká miera samostatnosti, dôraz na kvalitný písomný prejav

Weis & Partners je cieľavedomá, dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária so sídlom v Bratislave. Weis & Partners pri poskytovaní právnych služieb dbá predovšetkým o to, aby úroveň poskytovaných služieb dosahovala vysoký štandard kvality, ako aj o to, aby bol dodržiavaný korektný prístup ku klientovi, časová presnosť poskytovania služieb a zachovávanie mlčanlivosti o informáciách poskytnutých klientom alebo súvisiacich s jeho právnou vecou, a to za účelom jeho efektívnej ochrany. Osobitne kladieme dôraz na udržanie pohodovej pracovnej atmosféry.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ivánska cesta 30/B
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 1655145   Dátum zverejnenia: 14.11.2017