Zásobovač liniek - dvojzmenná prevádzka, voľné víkendy

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 135 EUR/mesiaczákladná mzda 1035 EUR plus variabilná zložka mzdy do výšky 100 EUR brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s manipulačnou technikov (NZV, paletový vozík...)
• Zásobovanie liniek tovarom a pomocným materiálom
• Udržuje si prehľad o aktuálnej výrobe a načas a v požadovanom množstve zásobuje výrobné linky
• Zodpovedá za poriadok
• Zodpovedá za nachystanie správneho tovaru pred začatím projektu

Práca v dvojzmennej prevádzke; voľné víkendy.

• Práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
• Stravné plne hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov, resp. finančný príspevok na dopravu
• Bonus za odporúčanie kandidáta
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Ročný dochádzkový bonus a ďaľšie finančné odmeny, ktoré budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, letný športový deň, ovocné/vitamínové dni, narodeninová odmena, vianočný darček)

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosť s motorovým vozíkom
• Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• Samostatnosť, dôslednosť, organizovanosť a chuť učiť sa

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4785635  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 135 EUR/mesiac