Vedúca úseku balenia cukroviniek - práca na dve zmeny

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
dohodou
Od 990 EUR/mesiack základnej mzde 990 EUR prislúcha aj variabilná zložka mzdy do výšky 230 EUR brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie a koordinovanie činností priamych podriadených na pridelenom úseku, dohliadanie na bezpečnosť a disciplínu na pracovisku, plnenie plánov a noriem priamych podriadených a administrácia s tým súvisiaca.
• Budovanie a udržiavanie vzťahov medzi podriadenými zamestnancami v tíme a vytváranie pozitívnej atmosféry, motivácia zamestnancov.
• Zodpovednosť za zaškolenie a tréning nových pracovníkov, odovzdávanie skúseností a podpora nových kolegov.
• Výroba produktov na základe:
o Operatívneho plánu výroby
o Pracovných podkladov
o Kvalitatívnych požiadaviek
o Pokynov nadriadeného
• Sledovanie dodržiavania kvalitatívnych požiadaviek a predpokladov v súlade so systémom riadenia kvality, evidencia kontroly kvality v súlade so systémom kontroly kvality (Checklist, Weightcheck, Trackinglist).
• Spolupráca pri odsúhlasovaní evidencie materiálu a pri inventúrach.
• Vykonávanie rutinných nastavení strojov, hlásenie porúch strojov – požiadavky na opravy.
• Optimalizácia pracovných postupov vo výrobe s cieľom zvyšovania produktivity, redukcie prestojov a prípravných prác.
• Kontrola dodržiavania pravidiel bezpečnosti, hygieny a čistoty pracoviska.
• Plnenie ďalších operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.

• Práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov
• Bonus za odporúčanie kandidáta
• Multisport karta
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, letný športový deň, ovocné/vitamínové dni, narodeninová odmena, vianočný daček)

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Počet rokov praxe

1

• Stredoškolské vzdelanie
• Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu vo výrobe výhodou
• Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a precíznosť
• Schopnosť udržať pracovnú disciplínu a podporovať tímovú spoluprácu

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4493287  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac