Manipulačný pracovník_Picker/Pickerka (pozícia vhodná aj pre absolventa)

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s r.o., Senec
Termín nástupu
ineď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 995 EUR/mesiac+ 250 EUR výkonnostná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia s tovarom za pomoci NZV, príprava objednávok
• Vychystávanie, kompletizovanie, prekladanie tovaru
• Inventarizácia
• Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Starostlivosť o zverené pracovné prostriedky

Práca na jednu zmenu od 6,00-14,30.

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Príplatky nad rámec zákona
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Bonus za odporúčanie kandidáta
• Platný preukaz na NZV výhodou (nie je podmienkou- prípadné obnovenie zabezpečíme)
• Ročná odmena až do výšky jedného platu a ďalšie finančné benefity v zmysle odmeňovacieho systému spoločnosti
• MultiSport karta
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letná párty, vitamínové dni, narodeninová odmena)

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť
• Chuť učiť sa nové veci, flexibilita
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• Skúsenosti s prácou v sklade - výhodou

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4390122  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 995 EUR/mesiac