Pracovník vnútornej kontroly a ochrany majetku (dvojzmenná prevádzka)

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Fyzická kontrola tovaru na vstupe a výstupe manipulovaného tovaru v priestoroch spoločnosti podľa potreby a prostredníctvom inštalovaného kamerového systému.
• Osobné prehliadky pracovníkov prichádzajúcich do styku s tovarom vo vlastníctve alebo správe spoločnosti v priestoroch spoločnosti.
• Prehliadky osobných a nákladných motorových vozidiel nachádzajúcich sa na parkovacích plochách spoločnosti alebo na priestoroch patriacich do nájmu alebo prináležiacich k prenajatým priestorom bez ktorých nie je možné obsluhovať tj. nakladať alebo vykladať tovar na/z vozidla.
• Správa, riadenie a zabezpečenie výstupov z kamerového systému spoločnosti.
• Predkladanie návrhov na skvalitnenie procesov ochrany majetku spoločnosti alebo majetku iných spoločností, ktoré sú v správe spoločnosti.
• Súčinnosť pri styku s políciou v prípade zistenia porušenia pravidiel kontroly a ochrany u jednotlivcov v rozsahu závažnosti zisteného stavu.
• Kontrola požitia alkoholických nápojov alebo iných omamných látok pred a počas pracovnej doby u vlastných i externých pracovníkov.
• Organizácia a riadenie vykonávaných kontrol.
• Pravidelný reporting nadriadenému.
• Dvojzmenná prevádzka (pondelok – piatok)

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• Bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• MultiSport karta
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letná párty, vitamínové dni, narodeninová odmena)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Občianska a trestná bezúhonnosť - odpis z registra trestov
• Zdravotná spôsobilosť
• Prax s bezpečnostnými systémami, presadzovaním bezpečnostných opatrení
• Komunikatívnosť, prirodzená autorita
• Bezúhonnosť, samostatnosť, dôslednosť a zodpovednosť
• Schopnosť kritického analytického myslenia, vnímania širších súvislostí
• Práca s počítačom na užívateľskej úrovni
• Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4235306  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac