Pridaj sa k nám ! Hľadáme vodičov VZV a NZV

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
935 EUR/mesiacvyššia mzda sa môže odvíjať od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie štandardných skladových činností (príjem, výdaj, zaskladnenie, vyskladnenie tovaru, vykládky a nakládky nákladných vozidiel podľa DL)
- Interné presuny tovaru v rámci firmy
- Ukladanie tovaru na palety, prebaľovanie, príprava tovaru
- Plnenie ďalších operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
- Priebežná kontrola funkčnosti a čistoty skladových zariadení, mobilného parku, strojov a hlásenie závad vedúcemu zmeny

Pracovný čas:
- Dvojzmenná prevádzka- 8 hodín (06:00-14:15, 14:15-22:30)

- Práca v serióznej a stabilnej spoločnosti
- Dobrý kolektív
- Čisté pracovné prostredie
- Platný preukaz na VZV/NZV výhodou (nie je podmienkou- vieme zabezpečiť obnovenie !)
- Mimoriadne odmeny
- Školenia
- Stravné lístky v hodnote 3,90 plne hradené zamestnávateľom
- Zabezpečená doprava z vybraných smerov
- Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, letná párty, vitamínové dni)

Uchádzači budú kontaktovaní na základe odoslaných životopisov. V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 342 807.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Manuálna zručnosť
- Chuť učiť sa nové veci
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Skúsenosti s prácou v sklade - výhodou

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4030906  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 935 EUR/mesiac