Máš chuť pracovať a si bez skúsenosti ? U nás ich môžeš získať ! Skladník/picker na jednu zmenu

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vychystávanie tovaru (komisia) – pomocou skeneru a na NZV vozíku
• Manipulácia s tovarom - prekladanie, prelepovanie, prebaľovanie
• Inventarizácia – občasné a pravidelné kontroly stavu skladu
• Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Starostlivosť o zverené pracovné prostriedky – nožík, NZV, skener ...

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750 Eur

- Firemná kultúra rodinného charakteru
- Doprava zabezpečená z vybraných smerov
- Práca na jednu zmenu od 6:00 do 14:30 (víkendy voľné)
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Platný preukaz na NZV výhodou (nie je podmienkou- vieme zabezpečiť !)
- Výkonnostný bonus
- Školenia
- Práca vhodná pre mužov aj ženy

Uchádzači budú kontaktovaní na základe odoslaných životopisov. V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať
na telefónnom čísle 0918 342 807.

Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Chuť učiť sa nové veci
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Skúsenosti s prácou v sklade - výhodou

Weindel Logistik Service je stredne veľká logistická spoločnosť poskytujúca logistické služby v oblasti copackingu, skladovania a dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Diaľničná 2
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Ondrušová
Tel.: +421918342807
E-mail: poslať životopis
ID: 3693157   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 Eur