Údržbár strojov a strojných zariadení

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s r.o., Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby
- Nastavenia strojov na dennej, týždennej a mesačnej báze
- Oprava a údržba strojov a strojných zariadení pre balenie potravinárskeho tovaru - elektrická a aj mechanická časť.
- Zodpovednosť za kompletný proces údržby, bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
- Nastavovanie strojov a strojných zariadení
- Iné pomocné a údržbárske práce podľa potreby

Práca na 2 zmeny:
od 6:00 do 14:15
od 14:15 do 22:30
Počas sezónneho obdobia je možná mimoriadna práca na 3 zmeny

- Práca v serióznej a stabilnej spoločnosti
- Čisté pracovné prostredie
- Mimoriadne odmeny
- Stravné lístky v hodnote 3,90 plne hradené zamestnávateľom
- Doprava do zamestnania zo smeru: Šaľa, Galanta, Senec, Gabčíkovo, Dunajská Streda
- Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, letná párty, školenia, vitamínové dni)

Uchádzači budú kontaktovaní na základe odoslaných životopisov. V prípade záujmu o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 342 807.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore výhodou, prípadne skúška odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 al. 22 vyhlášky 508/2009 Z.z.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Chuť a ochota pracovať
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Primeraná manuálna zručnosť
- Platný zdravotný preukaz zamestnanca v potravinárstve výhodou

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3576162  Dátum zverejnenia: 25.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac