Servisný technik, údržbár strojov

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 2, 903 01 Senec
Termín nástupu
ihneď
od 850,00€ brutto a viac na základe kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a nastavenia strojov na dennej, týždennej a mesačnej báze
• Oprava a údržba strojov a strojných zariadení pre balenie potravinárskeho tovaru - elektrická a aj mechanická časť.
• Zodpovednosť za kompletný proces údržby, bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
• Nastavovanie strojov a strojných zariadení
• Iné pomocné a údržbárske práce podľa potreby

Práca na 2 zmeny:
Od 6:00 do 14:15
Od 14:15 do 22:30
Doprava z vybraných miest zabezpečená (Šaľa, Galanta, Dunajská Streda, Pezinok)

- Prácu v serióznej a stabilnej spoločnosti
- Priamy pracovný pomer
- Výbornú firemnú kultúru rodinného charakteru
- Dobrý kolektív
- Pekné, čisté pracovné prostredie
- Stravné lístky v hodnote 3,60 plne hradené zamestnávateľom
- Dopravu do zamestnania
- Iné nefinančné benefity

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore výhodou, prípadne skúška odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 vyhlášky 508/2009 Z.z.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť a ochota pracovať
- Zodpovednosť
- Primeraná manuálna zručnosť
- Odborná kvalifikácia potrebná pre výkon funkcie

- Platný zdravotný preukaz zamestnanca v potravinárstve výhodou

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3227027  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,00€ brutto a viac na základe kvalifikácie a skúseností