Náborový konzultant/Špecialista pre nábor

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta, Senec
Termín nástupu
01.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 300 EUR/mesiac1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť:
za aktívne vyhľadávanie a nábor pracovných síl
za tvorba stratégie náboru zamestnancov, za komunikáciu s kandidátmi, predselekciu životopisov, vedenie osobných pohovorov, výber kandidátov
za proaktívne prístup kde a ako osloviť tých správnych ľudí
za pravidelné mapovanie pracovného trhu
za vediene personálnej agendy zamestnancov dohodnutým spôsobom
za organizáciu pravidelných odborných školení pracovníkov ako aj školení týkajúcich sa firemnej kultúry
za vypracovanie a uvedenie do života modelu udržateľnosti pracovníkov
za pripravu a prezentácia vybraných personálnych ukazovateľov pre vedenie spoločnosti
za úzku spolupráca s vedúcimi úsekov s účelom stanovenia požiadaviek na výber zamestnancov

Ponúkame:
silné zázemie úspešnej rodinnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
príjemné pracovné prostredie
skvelých kolegov
systém firemných benefitov
možnosť kariérneho rastu
možnosť odborného vzdelávania sa a rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
osvojenie a identifikácia sa s firemnou kultúrou zamestnávateľa
komunikativnu osobnosť, pre ktorú je práce s ľuďmi koníčkom
prax v oblasti personalistiky min 2 roky
skúsenosť v oblasti náboru či administrativy je vítaná
loajálnosť
samostatnosť
Š/VŠ vzdělání
schopnosť komunikovať v anglickom jazyku slovom i písmom
orientacia na sociálnych sieťach,
skúsenosti so zmennou prevádzkou
znalosť MS Office

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3147157  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 300 EUR/mesiac1300